Bookeen w czołówce czytników książek elektronicznych

Bookeen, jako pionier w kwestii czytania elektronicznego, od 2003 roku towarzyszy rozwojowi jednemu z najstarszych obiektów kultury: książce.

1. Nasze czytniki e-booków i akcesoria

Czytniki Muse

Czytniki Cybook Muse stworzono z myślą o entuzjastach literatury, którzy są nierozłączni ze swoimi książkami. Dzięki temu, że czytniki Cybook Muse są małe i lekkie bez problemu mieszczą się w kieszeni lub torbie, więc zawsze możesz mieć je przy sobie. Ich niezwykle wytrzymały akumulator czyni je niestrudzonymi towarzyszami Twoich najpiękniejszych literackich przygód.

Wybierz jeden z model Cybook Muse, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb i pozwól mu się zainspirować!
Cybook Muse Light
Cybook Muse FrontLight2
Cybook Muse HD

Etui

Obejrzyj wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego czytnika Cybook.

Bookeen Saga

Dzięki silikonowemu, wytrzymałemu etui, bezkompromisowy czytnik Bookeen Saga pozwoli Ci zanurzyć się w lekturze pełnej literackich odkryć i przygód.

2. O Bookeen:

« Przejście z wersji papierowej na urządzenia cyfrowe jest dla książki wielką okazją do rozwoju. Nasza misja jest prosta: korzystać z technologii cyfrowej, aby zdemokratyzować dostęp do kultury i wiedzy na całym świecie. Michael DAHAN, prezes Bookeen.

Bookeen to francuska firma technologiczna i członek BPI France Excellence.

Misja Bookeen

Każdego dnia używamy specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie książek i czytania cyfrowego, aby służyć czytelnikom oraz naszym partnerom. Misją Bookeen jest opracowywanie najlepszych rozwiązań technicznych (czytników e-booków, oprogramowania i e-booków) w celu zaoferowania optymalnego czytania. Nasze urządzenia do odczytu e-booków, księgarnie i rozwiązania przez nas oferowane są wynikiem wieloletnich prac badawczo-rozwojowych naszych zespołów z siedzibą w Paryżu (Francja).


Filozofia Bookeen

Naszą filozofię można podsumować w dwóch słowach: „Wolność” i „Prostota”.

Wolność…

Ponieważ uważamy, że czytelnicy powinni mieć swobodę czytania tego, co chcą, kiedy chcą i gdzie chcą. Dlatego nasze czytniki e-booków obsługują wiele formatów i zapewniają dostęp do szerokiej gamy treści, od osobistego dokumentu do najnowszego
bestselleru. Korzystając z czytnika e-booków Bookeen, masz dostęp do wielu księgarni, w tym do Bookeenstore, naszej niezależnej księgarni.

Prostota…

Ponieważ uważamy, że czytanie powinno być tak proste, jak otwarcie tradycyjnej (papierowej) książki. Każdego dnia pracujemy nad poprawą jakości procesu czytania za pośrednictwem naszych produktów i
uproszczeniem ich użytkowania w jak największym stopniu. Ta prostota znajduje
odzwierciedlenie również w naszej profesjonalnej obsłudze.


3. Nasze profesjonalne rozwiązania

Bookeen wprowadza innowacyjne rozwiązania od 2003 r. Dziś jesteśmy jedyną francuską firmą, która
opracowuje cyfrowe rozwiązania dot. odczytu e-booków w widoku 360°.

Dzięki naszym modularnym rozwiązaniom pomagamy naszym partnerom w budowaniu odpowiedniej dla nich oferty cyfrowej, zarówno w przypadku produktów sprzedawanych pod marką dystrybutora (częściowo lub całkowicie) lub w przekierowaniu.
Kompletny i niezawodny ekosystem

Przystosowujemy nasze rozwiązania do potrzeb naszych partnerów, oferując ich użytkownikom to, co najlepsze w cyfrowym czytaniu, aby sprostać wysokim wymaganiom w zakresie jakości i wydajności.

Potężna platforma e-księgarni

Specjalistyczna wiedza naszego zespołu oraz nasze rozwiązania techniczne zaspokajają potrzeby naszych partnerów w zakresie:

- Wielofunkcyjnych czytników i aplikacji (wbudowana księgarnia czytelnika, sklep internetowy, aplikacje mobilne)
- Platform handlu elektronicznego (systemy zarządzania treścią, rozwiązania w zakresie biuletynów, tablice, marketing posprzedażowy...)
- Dostarczania i przechowywania treści (zarządzanie prawami, zarządzanie prawami cyfrowymi, chmura, zbieranie danych)

Innowacyjny czytnik e-booków

W listopadzie 2011 roku Bookeen wypuścił na rynek Cybook Odyssey wyposażony w pierwszą technologię HSIS (High Speed Ink System), która umożliwia animacje na ekranach z elektronicznym atramentem.

Rok później Bookeen stworzył Cybook Odyssey HD FrontLight, którego rewolucyjną cechą jest zintegrowana technologia w zakresie oświetlenia. FrontLight oferuje możliwość czytania w nocy bez korzystania z zewnętrznego oświetlenia, a także wysoki komfort i bezpieczeństwo dla oczu.

Po sukcesie serii Odyssey, Bookeen oferuje dziś zupełnie nową gamę czytników, Cybook Muse z 6-calowym ekranem, który jest dostępny w 3 wariantach: Muse Light, Muse
Frontlight 2 i Muse HD. Te czytniki o charakterystycznym designie, z dotykowym ekranem, wykorzystują najlepsze technologie Bookeen, a ich ceny są konkurencyjne.

Bookeen jako pierwszy opracował i skomercjalizował etui fotowoltaiczne, które zostały nagrodzone Carrefour Innovation SME Trophy Award.

W 2017 roku wypuściliśmy na rynek czytnik e-booków Bookeen Saga, w całości chroniony
inteligentnym, silikonowym etui, który jest zwycięzcą kilku nagród w zakresie designu.

Dostosowany ekosystem czytania

Bookeen oferuje konfigurowalne i wieloplatformowe aplikacje do odczytu i zakupów na urządzenia
z systemem iOS, Android i czytniki e-booków, aby użytkownicy mogli znaleźć wszystkie potrzebne im funkcje na wybranym przez nich urządzeniu.

Przywiązujemy szczególną wagę do projektowania UX naszych produktów i naszych interfejsów, aby zaoferować wciągającą lekturę.

Nasi partnerzy

Bookeen z powodzeniem sprzedaje swoje rozwiązania pod własną marką, ale także pod marką dystrybutorów, takich jak Leclerc we Francji.

Bookeen sprzedaje również dużo swoich produktów za granicą, uzyskując prawie 70% obrotu na eksporcie. Bookeen jest także partnerem Saraiva, największej sieci księgarń w Brazylii i Adlibris, największej internetowej witryny sprzedającej książki w Skandynawii.

4. Powiedz nam o swoim projekcie

Masz pytania dotyczące Bookeen, naszych usług lub produktów i nie znalazłeś(-aś) na nie
odpowiedzi w najczęściej zadawanych pytaniach?

Chcesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami dotyczącymi naszych czytników e-booków?

Masz projekt cyfrowej księgarni i szukasz czytnika e-booków, który będzie przekierowywać
użytkowników do Twojej e-księgarni?

Chcesz się skontaktować z naszym działem sprzedaży lub marketingu?

Nasz zespół sprzedaży jest do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci przygotować ofertę dotyczącą
czytania cyfrowego, najlepszą dla Ciebie!

Powiedz nam o swoim projekcie

Jeśli Twoje zgłoszenie dotyczy zakupu albo pobierania książek cyfrowych lub korzystania z urządzenia, prosimy skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej.
Skontaktuj się z nami